FABŠÍKOVÁ Malá Daša

moderátorka konferencie,
mentor a kouč
Daša Malá Fabšiková

FABŠÍKOVÁ Malá Daša

moderátorka konferencie,
mentor a kouč

Životopis

Daša Malá Fabšíková vyštudovala antropológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Svoju kariéru začala v oblasti obchodu. Založila a niekoľko rokov viedla spoločnosť, ktorá pôsobila v oblasti predaja luxusného tovaru a doplnkov a mala zastúpenie viacerých renomovaných svetových značiek pre Slovensko. V roku 1994 sa zapojila do Britského projektu, ktorého cieľom bola výchova trénerov manažmentu. Tak sa dostala ku tréningom a školeniam a bola jedna z prvých školiteľov, ktorý začali vzdelávať a školiť manažérov na Slovensku. Neskôr svoje skúsenosti a zručnosti rozšírila na mnohé ďalšie témy ako obchodné tak zamerané na osobný rozvoj.

Od roku 1998 sa rozhodla pre zmenu a založila tréningovú spoločnosť About You s r.o..Rozvoju spoločnosti sa venovala 10 rokov a vytvorila množstvo vzdelávacích projektov pre mnohé spoločnosti z oblasti výroby, IT, bankovníctva a poisťovníctva. Do jej portfólia postupne pribúdali ďalšie aktivity a začala sa venovať vytváraniu kompetenčných modelov a metódam skupinového výberu pracovníkov (Assessment Center) resp. hodnotiace centrum a development centier, analýze tréningových potrieb a nastavovaniu plánov vzdelávania. Do jej portfólia patrí aj absolvovanie niekoľkých koučingových škôl a ako individuálny tak skupinový koučink. Od roku 2008 pôsobila ako riaditeľka Odboru školenia v Allianz Slovenská poisťovňa. Pod jej vedením prišlo k zjednoteniu a mnohým inováciám v oblasti vzdelávania oboch interných sietí v ASP. V súčasnej dobe sa venuje hlavne koučingu a poradenstvu v oblasti vzdelávania.

Jej hlavným motivátorom je rozvoj a možnosť inšpirovať a motivovať iných. Je presvedčená, že bussines development nie je možný bez personal development.

Prezentácia